Sweet Alchemy Bingo recenzja i doświadczenia

Czy gra w bingo kojarzy Ci się jedynie z rozrywką dla amerykańskich emerytów. Takie sceny możemy przecież zobaczyć w filmach. Czy zatem z bingo online będzie inaczej i gra może mieć ciekawą grafikę, rundy bonusowe i oferować wielkie wygrane? Okazuje się, że za sprawą Play’n GO wszystko jest możliwe. Sweet Alchemy Bingo online to wysokiej jakości gra wideo z szybką akcją, ciekawym bonusem i dużymi wypłatami. Warto tu zagrać na 4 kartach jednocześnie, zakosztować bonusu i zgarnąć 835750 żetonów.

Funkcje gry

Granie po raz pierwszy w Sweet Alchemy Bingo rozpocznij uruchamiając tryb demo do zabawy. Bez ryzyka poznaj zasady, układy bonusowe. Bingo online od Play’n GO to doskonała gra wideo. Po bingo za darmo złóż depozyt w kasynie internetowym, a zagrasz za stawkę od 0.01 do 8 euro, grając na 4 kartach.

Rozgrywka jest niezwykle prosta. Jeśli 4 karty to za dużo, wyłącz/OFF te, których nie potrzebujesz. Każda z kart ma 15 numerów od 1 do 90. 30 kulek z liczbami od 1 do 90 losuje z kociołka czarodziejka. Numery kul pasujące do Twoich liczb zostaną zaznaczone na karcie. Wygrane nagrody są oparte na pewnych charakterystycznych układach, których wzór znajdziesz u góry maszyny online.

Po losowaniu 30 numerów może się zdarzyć, że na jednej lub kilku kartach brakuje Ci niewiele do ułożenie ciekawego wzoru. Jeśli brakuje do wygrania co najmniej 8-krotności zakładu, możesz dokupić do 13 dodatkowych kul, by zwiększyć swoje szanse. Kolejne kule kosztują coraz więcej i z początkowej stawki 8 euro zakład rośnie do kilkuset. Im jesteś bliżej ułożenia Bingo lub Bonus, tym stawka wzrasta. Granie możesz zakończyć w dowolnym momencie przyciskiem Collect. Zagrane karty zostaną zliczone i odbierzesz wygraną.

Jeden z układów, do ułożenia na kartach, daje przepustkę do smakowitej gry bonusowej. 24 kawałki czekolady ukrywają nagrody pieniężne i mnożniki nawet x5. Klikasz i zbierasz pyszne nagrody, a gdy trafisz symbol X kończysz zabawę. W tej niewinnej zabawie możesz wygrać do 6625 x bet.

Przy odrobinie szczęścia zakreślisz wszystkie liczby na karcie za pomocą pierwszych 30 piłek. Grając na 4 kartach należy Ci się dodatkowa nagroda – Treasure Chest. Twój zakład zostanie pomnożony x5000.

ProducentPlay’n GOMax Wygrana (żetony)835 750
Data wydania gry11.06.2020ScatterNie
RTP97,57%Darmowe ObrotyNie
WariacjaśredniaWildNie
PlanszaRunda BonusowaTak
Linie WygrywająceMnożnik WygranejTak
Ilość rzędówJackpot ProgresywnyNie
Ilość bębnówOpcja GambleNie
Opcja Auto PlayTakOpcja Szybka GraTak
Min Bet0,01Max Bet8

Fabuła gry

Gdzieś w fioletowych chmurach, wysoko na niebie siedzi czarodziejka. W wielkim kociołku liczbami żongluje, ciekawe co dziś dla graczy ugotuje. W grze Sweet Alchemy Bingo animacja młodej czarownicy znajduje na środku ekranu, a wokoło zobaczysz karty do zakreślania, wygrywające numery i wzory układów wygrywających. Ciekawa grafika i animacja sprawiają, że nawet wytrawny hazardzista polubi nieco cukierkowy klimat bingo od Play’n GO.

Podsumowanie

Lubisz slotowe gry wideo i jesteś doświadczonym graczem, ale jeszcze nie grałeś w bingo online? Najwyższy czas to zmienić! Zagraj w Sweet Alchemy Bingo i sprawdź co obiecuje RTP na poziomie 97,57%. Tajemnice bingo online można odkryć na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach. Przekonaj się, że gra w bingo jest równie ciekawa, jak najlepsze automaty do gier online.

Gra online Sweet Alchemy Bingo FAQ

Czy naprawdę mam szansę na wygraną w bingo?

Tak, po prostu musisz mieć szczęście, bo bingo online to gra czysto losowa.

Czy wpłacanie pieniędzy do kasyn online jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem, że grasz w renomowanych witrynach. Wszystkie witryny, które polecamy na Kasyno Hex cieszą się doskonałą opinią i są godne zaufania.

Widziałem różne RTP gry, czy to możliwe?

Producent gry Play’n GO w specyfikacji gry podaje RTP 97,57%. Są jednak kasyna online, które mają grę, jednak RTP jest u nich jest niższe. Warto sprawdzić to przed rozpoczęciem gry.
sweet alchemy bingo playn go
int(0)
int(0)